Aktualności UPJPII

Plan zajęć - kurs komputerowy w Bibliotece UPJPII

Szanowni Państwo,

od roku 2013 w ramach zajęć dodatkowych dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie – w nowoczesnym gmachu Biblioteki UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 - prowadzone są kursy komputerowe. Szkolenia kierowane są w pierwszej kolejności do osób, które nie uczestniczyły w nich w latach ubiegłych.

Swym zakresem obejmują podstawowe wiadomości i umiejętności dotyczące obsługi komputera oraz korzystania z wybranych programów komputerowych i Internetu. Przewidziane są dwa stopnie – podstawowy i ponadpodstawowy – na których realizowana będzie podobna tematyka, tempo pracy dostosowane będzie do poziomu zaawansowania grupy. Szczegółowy program i terminy zajęć dostępne są w Sekretariacie UTW.

Zapisanie się na kurs komputerowy jest jednoznaczne z uczestniczeniem w zajęciach w całym roku akademickim 2017/2018 - zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim - zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od października do maja.

Zapisy odbywają się w Sekretariacie UTW UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3, pok. 58. Ze względu na dużą ilość osób chętnych osoby zapisane i zdecydowane do uczestnictwa w kursie prosimy o wpłatę za kurs w wysokości 10 zł za semestr do końca września. Uiszczenie opłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie komputerowym.

Serdecznie zapraszamy!

Kurs komputerowy w roku akademickim 2017/2018

Kurs komputerowy odbywa się w Bibliotece UPJPII - ul. Bobrzyńskiego 10, w sali 211 na 1 piętrze.

Kolejna edycja kursu komputerowego dla studentów UTW trwa od października 2017 roku do maja 2018 roku.

Grupy początkujące 1-4 i grupy ponadpodstawowe 5-8 (10 osób w grupie).
Kurs dwa razy w miesiącu, czas trwania zajęć półtorej godziny.
Osoby zapisane obowiązuje opłata 10 zł/sem. - opłatę za II semestr proszę wnieść do końca lutego 2018 r. na konto uczelni. Przy wpłacie proszę podać swoje imię i nazwisko oraz informację że jest to opłata za kurs komputerowy UTW. Potwierdzenie wpłaty proszę pokazać Pani prowadzącej kurs. Uprzejmie dziękujemy.

Zapraszamy do odwiedzania strony Kursu Komputerowego UTW na Facebooku!

Informacje na temat kursu, pomoc w oswajaniu komputera, zaproszenia na ciekawe wydarzenia kulturalne i nie tylko - każdy senior znajdzie tu coś dla siebie:

Facebook_logo.png

Polub nas bo warto!

Zachęcamy do zapoznania się z terminami i tematami kursu komputerowego UTW w roku akademickim 2017/2018 oraz ze zdjęciami z kursu z lat ubiegłych - poniżej.