Patronaty naukowe

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

Zapakuj z nami dobro w Paczkę! Akcja "Szlachetna Paczka" ruszyła! 18 XI – 8 XII 2017

Sekcja Charytatywna Dziennikarskiego Koła Naukowego oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zapraszają do udziału w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki!

„Dobro pakujemy w paczkę”, a konkretnie aż w 5 Paczek! Mając w pamięci wielki zeszłoroczny sukces w postaci Paczki dla pani Stanisławy, postanowiliśmy wykorzystać potencjał naszych studentów, kadry akademickiej oraz przyjaciół naszego Uniwersytetu i stworzyć Paczkę na każdym wydziale.

"Na mieście mówią, że porwaliśmy się na księżyc, ale tak się złożyło, że zawsze chcieliśmy się na nim znaleźć i wierzymy, że dzięki Waszej pomocy i wielkim serduchom, jesteśmy w stanie to zrobić!"

Sukces tego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od Państwa. Zachęcamy do wrzucania środków czystości oraz suchego prowiantu do naszych CZERWONYCH PUDEŁ na każdym z wydziałów. Gdyby ktoś z Państwa postanowił wesprzeć nas finansowo, to poniżej podaję dane bankowe konta Fundacji naszego Uniwersytetu, na które można wpłacać pieniądze wpisując w tytule: "Na cele statutowe – SZLACHETNA PACZKA"

Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

nr konta: 58 1050 1445 1000 0090 3045 8732

Akcja objęta PATRONATEM HONOROWYM Jego Magnificencji Ks. prof. dr. hab. Wojciecha Zyzaka